آب سرد کن ایستاده

در این مطلب یکی از تولیدات پر فروش و کارآمد رفاهی را معرفی خواهیم کرد. این محصول آب سرد کن ایستاده یا همان آب سرد کن صنعتی است. شکی نیست که این دستگاه  را در مراکز خرید، ادارات، مراکز آموزشی، مساجد و اماکنی از این قبیل، مشاهده کرده¬اید. وجه اشتراک تمامی این مکان¬ها چیست؟ اغلب پر رفت و آمد هستند و جزو فضاهای عمومی محسوب می¬شوند.

به طور میانگین در روزهای پر تردد، نیازمند ده¬ها گالن آب معدنی هستید! در حال حاضر هزینه تامین آب آشامیدنی به ازای هر گالن آب که حاوی 19 لیتر آب است، 50.000 تومان است. اگر به طور روزانه از دو گالن آب استفاده می¬کنید، ماهیانه 3.000.000 تومان هزینه خواهید کرد. برای مدیری با شرایط شما که قصد دارد خدمات رفاهی اماکن پر تردد را فراهم کند، آب سرد کن صنعتی را پیشنهاد می¬کنیم.

برای یک دفتر کار، گالری، مطب پزشکی و اماکن کم ترددی از این قبیل، از آب سرد کن¬های کوچک یخچالدار استفاده می¬شود. این دستگاه توسط یک گالن آب معدنی تغذیه می¬شود. تصور کنید برای یک مرکز خرید از این محصول با محدودیت مشخصی که دارد، استفاده کنید. مسلما مجبور هستید شخصی را مامور کنید، هر چند ساعت گالن خالی را با گالن پر آب تعویض کند! ما پیشنهاد بهتری داریم.

انواع آب سرد کن های ایستاده

• آب سرد کن تک شیر

• آب سرد کن دو شیر

• آب سرد کن سه شیر

• آب سرد کن چهار شیر

مزایای استفاده از آب سرد کن ایستاده

این دستگاه، به منبع آب شهری متصل خواهد شد. در واقع از آب لوله کشی استفاده می کند و در هزینه های شما صرفه جویی می¬شود. از طرفی می¬توانید انواع چند شیر آن را خریداری کنید تا افراد در صف نوشیدن آب منتظر نباشند. فراموش نکنید هدف شما از خرید آب سرد کن و قراردادن آن در اماکن عمومی، ایجاد شرایط رفاهی مطلوب است. باید بر اساس میزان تردد افراد به این نکته توجه داشته باشید.

اجزای مهم آب سرد کن

• کندانسور

• دریچه انبساط

• کمپرسور

طرز کار آب سرد کن صنعتی

آب از طریق لوله کشی آب شهری وارد دستگاه می¬شود. آب سرد کن سیستمی شناور دارد. به این صورت که در زمان پر شدن مخزن، انتقال آب متوقف می¬شود. اجزای دستگاه با دریافت نیروی برق و روشن کردن آن، شروع به کار خواهند کرد. آب سرد کن، میزان مشخصی از آب خنک را در خود آماده نگه می¬دارد. در اصل متراکم سازی بخار موجب سرد شدن آب می¬شود.

ویژگی های آب سرد کن ایستاده

بدنه مقاوم و مخزن ضد زنگ

همه شما فلز بی نظیر استنلس استیل را می¬شناسید. متریالی زیبا، ضد زنگ و در عین حال مقاوم که دوام و کیفیت دستگاه را افزایش می¬دهد. همانطور که متوجه شدید برای ساخت این آب سرد کن¬ها، از این استیل استفاده می¬شود. شایان به ذکر است که برای ساخت مخزن انواع این آب سرد کن¬ها، از استیل بگیر یا استیل نگیر استفاده می¬شود. مقاومت استیل نگیر، در مقایسه با استیل بگیر در برابر اکسایش بیشتر است.

طراحی ساده و زیبا

انواع مختلف این آب سرد کن¬ها به گونه¬ای طراحی شده¬اند تا در کلیه اماکن عمومی، به راحتی مورد استفاده قرار بگیرند. ظاهری ساده دارند که یک مزیت مهم محسوب می¬شود. استیل درخشان و مقاوم بدنه آب سرد کن صنعتی در هر فضایی می¬درخشد و مناسب تامین خدمات رفاهی اماکن عمومی است.

سهولت در جابجایی

اگر زیر دستگاه آب سرد کن خریداری شده را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چرخ¬های کوچک و مقاومی تعبیه شده است. این چرخ¬ها به شما کمک می¬کند، آب سرد کن را به راحتی جابه¬جا کنید. تفاوتی در وزن و اندازه آن وجود ندارد. کافیست کمی فشار وارد کنید تا با هدایت شما به مکان دیگری منتقل شود.

سهولت در نظافت

اساس طراحی و تولید این محصول برای اماکن عمومی و پر تردد است. یک بیمارستان یا مدرسه را در نظر بگیرید. میکروب زدایی و نظافت مداوم این آب سرد کن امری ضروری و مهم است. برای جلوگیری از انتشار بیماری¬ها، لازم است با استفاده از مواد شوینده به طور مکرر دستگاه را تمیز کنید. به همین جهت باید استیل استفاده شده در ساخت دستگاه، در برابر مواد شوینده مقاوم باشد.

قیمت آب سرد کن صنعتی به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

بهتر است به دنبال کیفیت باشید، تا اینکه مبالغ را مورد مقایسه قرار دهید. می¬توانید محصول مورد نظر خود را از یک تولید کننده معتبر، با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید. توجه داشته باشید برخی از محصولات ارزان قیمت از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند.

به عنوان مثال مخزن برخی از آب سرد کن¬ها از جنس ورق گالوانیزه است. این یعنی پس از یک یا دو سال استفاده از آب سرد کن، دچار اکسایش خواهند شد. آب مزه دار می¬شود و برای سلامت افراد نیز مضر است. مسلما بعد از این اتفاق مجبور به تعویض دستگاه هستید. برای اینکه متحمل این هزینه نشوید، در ابتدا آگاهانه تصمیم بگیرید.

کدام یک از انواع آب سرد کن ایستاده را خریداری کنیم؟

پاسخ این سوال در شرایطی که از وسعت مجموعه شما اطلاعی نداریم، امکان پذیر نیست. اگر مجموعه شما طبقاتی است، بهتر است برای هر طبقه یک آب سرد کن تک شیر خریداری کنید. اگر یک محیط گسترده و پر تردد را در نظر دارید، از یک آب سرد کن چهار شیر و  آبسردکن بدنه استیل استفاده کنید. سهولت استفاده از این دستگاه را برای افراد مختلف در نظر داشته باشید. دسترسی به آب آشامیدنی باید برای حاضرین آسان باشد.

جمع بندی

کلیه تولیدات این مجموعه با گارانتی و ضمانت کیفیت به فروش می رسد. در نتیجه می¬توانید از دوام محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید. نصب و راه اندازی آب سرد کن، توسط سرویس کار متخصص صورت می گیرد. نحوه استفاده از آن آسان است، به شرطی که اصولی راه اندازی شود.

به عنوان مدیر یک مجموعه یا شخصی که مسئولیت تامین خدمات رفاهی یک سازمان را به عهده دارد، شایسته است بهترین نوع خدمات را ارائه کنید. ما در کنار شما هستیم تا به این هدف دست پیدا کنید. آب سرد کن صنعتی تولید شده توسط این مجموعه، بر اساس استانداردهای طراحی و تولید در اختیارتان قرار گرفته است. برای سفارش این محصول همین حالا اقدام کنید. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.