یخچال ایستاده سوپری

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با یخچال ایستاده سوپری را بیان کنیم. یک سوپر مارکت افتتاح کرده اید؟ آیا در فکر افتتاح یا اخذ نمایندگی یک فروشگاه زنجیره¬ای هستید؟ قرار است تغییراتی را ایجاد کنید و هایپر مارکتی را که اداره می¬کنید، بروز کنید؟ بهتر است با مهم ترین بخش از تهجیزات مورد نیازتان آشنا شوید.در وهله اول محلی را برای شروع این کسب و کار در نظر می گیرید. بعد هم با بازاریاب¬های محصولات غذایی قرار داد می بندید. برای نگهداری و چیدمان این محصولات چه برنامه ای دارید؟ شما به شلف¬های فروشگاهی و یخچال سوپرمارکت احتیاج دارید. منظور یخچال¬های معمولی که در خانه استفاده می¬کنید نیست. محصولی که بتواند محتویات درونش را به نمایش بگذارد و طبقه بندی متفاوتی داشته باشد، یعنی به یک یخچال ایستاده سوپری نیاز دارید.

ویژگی های یخچال ایستاده سوپری

زیبایی

شما و مشتریانتان نمای بیرون را در یک کادر مستطیل شکل مشاهده خواهید کرد. به طوری که محتویات قاب گرفته شده و در زیر نور سفید ال ای دی¬ها می¬درخشد. این موضوع اجتناب ناپذیر است که طراحی بسته بندی محصولات، در انتخاب مشتری نقش به سزایی دارد. اما نورپردازی داخلی یخچال، قفسه بندی و تفکیک مناسب طبقات و بدنه زیبای آن در این رابطه بی تاثیر نیست.

ارتفاع و ابعاد استاندارد

همانطور که گفته شد، یخچال ایستاده سوپری در حقیقت یک مکعب مستطیل شکل عمودی است، آیا استفاده از همین الگو در تولید این یخچال¬ها مورد قبول است؟ مسلما خیر. یخچال ایستاده باید با توجه به میانگین قد مشتریان و در نظر گرفتن سهولت جابجایی و چیدمان محصولات درون آن، ارتفاع مناسبی داشته باشد. از طرفی پهنای یخچال و عمق آن هم حایز اهمیت است.

در واقع رعایت این نکات و ارزیابی استاندارد¬ها، بر عهده تولید کننده یخچال ایستاده سوپری است. در پروسه ساخت این محصولات، می¬بایست از متریال بادوام، درجه یک و تا حد ممکن سبک وزن برای سهولت در جابجایی، استفاده شود. قطعات به کار رفته در داخل آن، بنده فلزی، درب¬های شیشه¬ای و دیگر اجزای این محصول در مجموع یخچال سوپری صنعتی را تکمیل کرده اند.

انواع یخچال ایستاده سوپری

• باز شو از یک سو با نمای یک طرفه

• باز شو از یک سو با نمای دو طرفه

انواع باز شوهای درب یخچال ایستاده سوپری

• درب¬های مگنتی

• درب¬های دستگیره¬ای یا کمدی

• درب¬های ریلی

• درب¬های سنسور دار در نوع هوشمند

انواع یخچال¬های ایستاده سوپری، بر اساس کاربردهای تعریف شده از طرف تولید کننده یخچال ایستاده سوپری در کجا استفاده می¬شود¬؟

• یخچال ایستاده فروشگاهی

• یخچال ایستاده قنادی¬ها

• یخچال ایستاده رستوران¬ها

• یخچال ایستاده قصابی¬ها

• یخچال ایستاده فروشگاه¬های لبنیات

کدام یک از انواع یخچال های ایستاده سوپری را خریداری کنیم؟

انتخاب بر عهده شما خواهد بود. صرفا نکاتی را برای راهنمایی در زمان خرید، عنوان می-کنیم. مسلما برای یک قنادی، قصابی و مواردی از این قبیل، یخچال بازشو از یک سو با نمای دو طرفه¬، گزینه مناسبی خواهد بود. به این دلیل که مشتری محصول را انتخاب می¬کند، اما تحویل و بسته بندی آن به عهده فروشنده است. در نتیجه مشاهده نمای بیرونی برای مشتری و امکان دسترسی برای شما، کفایت خواهد کرد.

در رستوران¬ها، کافی شاپ¬ها و فروشگاه¬های لبنیاتی هم همینطور است. بسته به نوع سرویس دهی شما انتخاب این محصول متفاوت است. اگر نوشیدنی¬ها و دسرهای رستوران را گارسون سرو می¬کند، همین محصول را انتخاب کنید.

تولید کننده یخچال ایستاده سوپری نوع باز شو و نما از یک طرف را برای مواردی طراحی کرده است که خود مشتری محتویات داخل یخچال را بردارد و در نهایت نزد صندوق دار مبلغ را پرداخت کند. در نتیجه نیازی به نمای دو طرفه نخواهید داشت. از طرفی در هر گوشه ای از فضایی که در اختیار دارید، یخچال را قرار می¬دهید. نیازی نیست که درون آن از دو طرف در معرض دید باشد، پشت یخچال رو به دیوار قرار می گیرد.

درب کمدی، مگنتی یا ریلی؟

اگر بخواهید راحتی مشتری را در نظر بگیرید، باید گفت که تفاوتی وجود ندارد. اما وقتی که صحبت از نظافت این یخچال¬ها می¬شود، مسلما نظافت یخچال ایستاده با درب کمدی یا همان دستگیره¬ای راحت تر است. اگر محصولاتی که در یخچال چیدمان شده می¬شود ریخت و پاش زیادی ندارد، درب مگنتی را انتخاب کنید. این نوع محصول ظاهری مدرن¬تر دارد و به نوعی زیباتر است.

مزیت خرید از تولید کننده یخچال ایستاده سوپری

حمایت از تولیدات داخلی وظیفه هر ایرانی است. درست است که همیشه اینطور بیان می¬شود. اما بیاید نگاهی به جنبه¬های دیگر این خرید دو سر سود بیاندازیم. شما برای اینکه یک محصول با کیفیت، به روز و زیبا را خریداری کنید، مرور برندهای خارجی را در الویت قرار می¬دهید.

حاضر هستید مبلغی مضاعف پرداخت کنید تا یخچال ویترینی خارجی بخرید! به دلیل وجود اقلام بی کیفیت در بازار محصولات ایرانی، تا حدودی به شما حق می¬دهیم. شما می¬توانید به طور آگاهانه محصول خود را از یک تولید کننده داخلی معتبر خریداری کنید. البته باید بگوییم که قیمت یخچال ایستاده سوپری به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

این تصمیم در صورتی که مشابه آن محصول را پیدا نکنید، قابل درک است. اگر بتوانید همین محصول را با همین کیفیت، با پرداخت مبلغ کمتر خریداری کنید چطور؟ مسلما فکر شده عمل خواهید کرد. تبلیغات پر زرق و برق را کنار می گذارید، واقع بینانه تصمیم می گیرید و در هزینه¬های خود صرفه¬جویی می¬کنید. از طرفی از بابت استهلاک و تعمیر و نگهداری یخچال ویترینی خود نگرانی ندارید. چرا؟

قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

همانطور که به این موضوع اشاره کردیم، قیمت این یخچال ها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه این فاکتورها را بیان می کنیم.

• کیفیت یخچال

• اندازه یخچال

• نوع درب های آن

• برند یخچال (ایرانی یا خارجی بودن آن)

• و ...

جمع بندی

تولید کننده یخچال ایستاده سوپری با در نظر گرفتن نیاز بازار و انواع مشتریانی که دارد، در طراحی و تولید این محصول تنوع بسیاری ایجاد کرده است. از طرفی با رعایت استانداردهای تولید، پاسخگوی نیاز شما عزیزان خواهد بود. درب¬های شیشه¬ای با کیفیت، بدنه مقاوم، طراحی زیبا، کمپسور، کندانسور، اپراتور و ترموستات درجه یک، این یخچال صنعتی را به کالایی پرفروش تبدیل کرده است.