تولید کننده یخچال مکعبی

مشاغل بسیاری مانند قصابی یا قنادی یا فروشگاه‌ های مواد پروتئینی و خوار و بارفروشی ‌ها نیاز به یخچال مکعبی و یخچال ایستاده قصابی برای نگهداری از مواد غذایی خود دارند. تولید کننده یخچال مکعبی شرایطی را فراهم می ‌کند که این مشاغل بتوانند نیاز خود را برطرف کنند. چنانچه قصد راه اندازی یکی از مشاغل بالا را دارید تهیه کردن یک یخچال مکعبی از لازمات آن است.

یخچال‌ های مکعبی در انواع مختلف و با طراحی های متفاوت ارائه می شوند. قیمت یخچال مکعبی بسته به اندازه و متریال به کار رفته در آن و همچنین موتور مورد استفاده در ساخت آن متفاوت خواهد بود. امروزه یخچال هایی برای مصارف صنعتی و همچنین فریز کردن انواع مواد غذایی با شیشه های دوجداره در بازار ارائه می شوند.

با خرید یخچال صنعتی دکور بسیاری از فروشگاه ها  به زیباترین شکل نمایش داده می شود. مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی، مواد پروتئینی و قنادی ها می ‌تواند انواع این یخچال ها را به ما نشان دهد.

انواع یخچال‌های مکعبی

یخچال های مکعبی با توجه به حجم و نمای بسیار جالبی که دارند در انواع مختلف طراحی می شوند. این یخچال ها می توانند به مانند یک ویترین برای نشان دادن محصولات شما باشند. یخچال مکعبی در سایزهای مختلف و با عمق های متفاوت در دسترس کاربران قرار دارند.

هدف تولید کننده یخچال مکعبی رفع نیازهای اکثر مشاغلی است که نیاز به یخچال دارند. یخچال مکعبی امروزه با موتورهای مختلف و میزان سرمای متفاوت در بازار وجود دارند.

نوع ورق استیل به کار رفته در یخچال ها می ‌تواند از تفاوت های انواع یخچال ها باشد. معمولاً در ساخت این نوع یخچال ها از شیشه های دوجداره به دلیل جلوگیری از هدر رفت سرما استفاده می شود. امروزه این نوع یخچال ها در سایزهای بسیار بزرگ، متوسط و کوچک طراحی می شوند.

نکات مهم برای تولید کننده یخچال مکعبی

تولید کننده یخچال مکعبی هنگام طراحی این نوع از یخچال نکات مهمی را مد نظر خود قرار می ‌دهد. رعایت این نکات می تواند به بالا رفتن کیفیت آن اشاره کند. یخچال باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر بازدهی بالا، مصرف کم انرژی را نیز داشته باشد. در بدنه این یخچال معمولاً از فوم از جنس پلی اورتان تزریق می شود. این نوع یخچال می تواند به ما در صرفه جویی مصرف برق کمک کند.

یخچال مکعبی معمولاً با موتور دانفوس و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها مجهز می شود. در درون محفظه یخچال معمولا از سیستم روشنایی ال ای دی استفاده می شود. در ساخت این نوع یخچال تابلو cnc استفاده می شود.

تولید کننده یخچال مکعبی معمولاً با استفاده از ورق استیل نگیر مقاومت بدنه یخچال را به بالاترین حد می رساند. نوع طراحی یخچال های مکعبی با توجه به استفاده از آن در مکان های مختلف، تنوع بالایی دارد. یخچال های مکعبی با عمق زیاد به منظور جای دادن محصولات فراوان برای استفاده در فروشگاه‌ های بزرگ کاربرد دارند. ترکیب مورد استفاده در ساخت این یخچال می تواند با استفاده از ورق های استیل استنلس باشد که مقاومت بالایی هم به یخچال می بخشد.

شیشه های دوجداره که در جلوی یخچال قرار دارند با استفاده از گاز آرگون پر می شوند. این عمل می تواند به عنوان یک عایق حرارتی بسیار مناسب عمل کند. این شرایط موجب می ‌شود که از هدر رفت انرژی به نحو مناسبی جلوگیری شود. در ساخت محفظه درونی این نوع یخچال از یک شیشه با ضخامت بالا استفاده می شود.

شیشه سکوریت مورد استفاده در درون محوطه یخچال های مکعبی دارای مقاومت بسیار بالایی است. این مقاومت طول عمر آن را بالا می برد و همچنین خاصیت نگهدارندگی را برای یخچال به خوبی ایجاد می کند. استفاده از چرخ هایی در قسمت زیرین یخچال می تواند به افراد کمک کند تا به راحتی بتوانند یخچال را جابجا کنند.

تولید کننده سعی می کند در ساخت یخچال مکعبی معمولاً تجهیزاتی را به کار ببرد که بتوان درجه حرارت را برای کابین کم و زیاد کرد.

کاربرد یخچال مکعبی

یخچال مکعبی ویترینی معمولاً در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این یخچال برای نشان دادن سیخ های آماده کوبیده و سایر محصولات موجود در یخچال استفاده می شود.

بستنی فروشی و فروشگاه های آبمیوه استفاده از یخچال های ایستاده را بیشتر مورد پسند قرار می ‌دهند. از این یخچال به منظور بهترین گزینه برای نمایش ظرف های زیبای آشپزی، انواع آبمیوه و بستنی ها استفاده می شود.

از مکان ‌های دیگری که استفاده از یخچال مکعبی در آن کاربرد فراوان دارد می ‌توان به قنادی ها اشاره کرد. قنادی ها برای نمایش انواع شیرینی های موجود، نیاز به یخچالی به عنوان ویترین خواهند داشت. یخچال مکعبی می تواند بهترین گزینه برای نمایش انواع شیرینی ها باشد.

قیمت یخچال مکعبی

همانگونه که اشاره کردیم یخچال مکعبی در انواع مختلف و با سایز های متفاوت تهیه و تولید می ‌شوند. طراحی و جنس این نوع یخچال با استفاده از ورق های استیل هستند و با بهره مندی از موتورهای پیشرفته در دسترس کاربران قرار دارند.

تولید کننده یخچال مکعبی شرایطی را هنگام تولید یخچال در نظر می گیرد که از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کند. قیمت یخچال مکعبی با توجه به انواع آن که شامل اندازه یخچال هم می شود، می تواند متفاوت باشد. شما باید یخچال را متناسب با نیاز و نوع استفاده خود خریداری کنید

خصوصیات یخچال مکعبی مناسب

یخچال های مختلفی برای مصارف متفاوتی دارای خصوصیات متعددی هستند. برخی از فروشگاه ها نیاز به یخچال های با سرمای بسیار بالا برای نگهداری محصولات خود خواهند داست. با این وجود شما برای استفاده در برخی فروشگاه ها نیازی به سرمای آنچنانی نخواهید داشت.

طراح سعی می‌ کند در ساخت کمپرسورهای یخچال های مکعبی، معمولا از به روزترین تکنولوژی روز دنیا استفاده کند، به همین دلیل شاهد کیفیت بالای این یخچال ها هستیم، لازم به ذکر است که خاصیت ضد زنگ بودن موجب طول عمر بالا برای انواع یخچال ها یک امر حیاتی است. مشاغل مختلف یخچال هایی با ابعاد مناسب کار خود را خریداری می کنند.