فریزر ایستاده تمام استیل

قصد خرید فریزر ایستاده تمام استیل را دارید؟ این مطلب را دنبال کنید تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید. برخی اوقات به عنوان فروشنده محصولات غذایی، اقلامی را برای فروش عرضه می¬کنید که فله هستند. مثلا چه چیزهایی؟ بستنی ها، پنیر پیتزا، میگوی منجمد، سبزی های سرخ شده و مواردی از این قبیل که به صورت وزنی به فروش می¬رسد.

ممکن است صاحب یک رستوران باشید. مسلما به فریزی احتیاج دارید که محصولات منجمد را نگهداری کنید. شاید هم یک کافی¬شاپ را مدیریت می¬کنید یا یک فروشگاه پروتئینی افتتاح کرده اید! چرا باید فریزر ایستاده فروشگاهی را خریداری کنید؟ این محصول به صورت ویژه برای صاحبان این گروه از کسب و کارها طراحی شده است.

انواع کلی فریزرهای صنعتی

شما احتیاجی ندارید که محتویات فریزر را نمایش دهید. فریزرهای صنعتی به طور کلی در دو نوع ویترینی و غیر ویترینی ارائه شده¬اند. نوع ویترینی همانطور که از نامش مشخص است، برای به نمایش گذاشتن محتویات دورن محفظه با درب شیشه¬ای ساخته می¬شود. چه زمانی باید این فریزر را خریداری کنید؟ زمانی که قرار است خود مشتری محصولی را انتخاب کند و از فریزر بردارد.

مثلا چه چیزهایی؟ محصولاتی مانند سبزیجات آماده که وزن کشی شده اند، محصولات لبنی بسته بندی مثل بستنی¬ها، انواع پروتئین¬های بسته بندی شده مانند ماهی و میگو و مواردی از این قبیل که خود مشتری آن را از فریزر برمی¬دارد. وزن بسته و قیمت این محصولات مشخص است. یعنی روی هر محصول قیمت آن درج شده است. در چنین شرایطی صندوق دار خرید مشتری را حساب می¬کند و کار تمام است.

کدام یک از مشاغل باید فریزر ایستاده فروشگاهی را خریداری کنند؟

قنادی ها

به عنوان مثال به صورت روزانه در یک کارگاه¬های قنادی، از حجم بسیار زیادی خامه فرم گرفته استفاده می¬شود. آیا قناد احتیاج دارد که وضعیت خامه را با مشاهده مداوم چک کند؟ خیر. تایم مشخصی برای بستن خامه وجود دارد. صرفا یک فریزر صنعتی پرقدرت نیاز است. فریزر ایستاده تمام استیل برای کارگاه یک قنادی، محصولی کاملا ایده آل است.

فروشگاه¬های پروتئینی

این فروشگاه¬ها مواد غذایی منجد را به فروش می¬رسانند. اگر بسته بندی باشد، بهتر است از فریزرهای ویترینی استفاده شود. اما برای فروش ناگت¬های فله ای، پنیر پیتزا، میگو، ماهی، گوشت و مرغ منجمد خرید این محصول را توصیه می¬کنیم.

فروشگاه¬های سبزیجات آماده

برخی از فروشگاه¬ها سبزیجات آماده و محصولات غذایی منجدی همچون ذرت، نخود فرنگی، هویج خورد شده و مواردی از این قبیل را به صورت فله به فروش می¬رسانند. می¬توانند حجم بسیار زیادی از این سبزیجات را در فریزر ایستاده فروشگاهی نگهداری کنند. همچین تعداد زیادی از بسته¬های سبزی را در فریزر بگذارند.

رستوران¬ها و کافی¬شاپ¬ها

رستوران¬ها می¬توانند در آشپزخانه خود برای نگهداری از محصولات منجد، از این فریزر پرقدرت استفاده کنند. این دستگاه محصولات غذایی را برای مدت طولانی سالم نگه می¬دارد. در فست¬فودها، برای نگهداری از پنیر پیتزا و محصولات دیگر هم می¬توان از این فریزر استفاده کرد. برای نگهداری از انواع بستنی¬ها هم می¬توانید از این فریزر استفاده کنید.

فروشگاه¬های مواد غذایی هم می¬توانند از این فریزر استفاده کنند؟

البته! زمانی که فروشگاه شما مشتریان زیادی دارد و بخشی از محیطی که در اختیارتان هست را برای انبار کردن اختصاص داده¬اید، می¬توانید انبوهی از محصولات منجمد را در این فریزر نگهداری کنید. در واقع با خالی شدن فریزرهای ویترینی سالن فروش، به سراغ فریزر ایستاده تمام استیل می¬روید و قفسه-ها را شارژ می¬کنید. در نتیجه به طور روزانه پاسخگوی نیاز مشتریان خواهید بود و محصولات شما تمامی ندارد.

اجزای مهم فریزر ایستاده فروشگاهی

• کمپرسور

• ترموستات

• کندانسور

• اواپراتور

ویژگی¬های منحصر به فرد فریزر

• بدنه تمام استیل

• طراحی ساده

• چرخ¬های روان و مقاوم برای سهولت در جابجایی

• تفکیک داخلی و قفسه بندی

• تولید شده در ارتفاع استاندارد برای سهولت در استفاده

• ضد برفک

انواع فریزر تمام استیل فروشگاهی

• فریزر تک

• فریزر دوقلو

• فریزر سه درب

پیش از خرید این محصول را بیشتر بشناسید

فولاد ضد زنگ فلزی مقاوم و در عین حال چشم نواز است. این فلز برتر استیل نام دارد و در طولانی مدت دوام بیشتری خواهد داشت، این موضوع مزیت مهمی به حساب می آید که نباید از آن غافل شد. می¬توانید سالیان سال با خیال راحت از آن استفاده کنید. سهولت در تمیز کردن یک فریزر، نشان از استاندارد بودن آن است. یعنی تولید کننده این محصول صنعتی، تمامی نیازها را در نظر گرفته است. یک کندانسور در پایین فریزر تمام استیل فروشگاهی واقع شده است.

جای گیری آن در این بخش تعمیر و نگهداری، قابلیت سرویس و تمیز کردن را برای شما بسیار آسان¬تر می¬کند. در نتیجه کارکنان شما و سرویس¬کار فریزر، برای بررسی، تعمیرات احتمالی و نظافت نیازی به نردبان ندارند. برای خرید بهترین فریزر صنعتی، به دنبال محصولی باشید که توسط تولید کننده معتبر به فروش می¬رسد. همچنین از داخل و خارج از یک فولاد ضد زنگ ضخیم ساخته شده باشد.

فقط فریزر ایستاده تمام استیل! لطفا از خرید فریزر پلاستیکی یا آلومینیومی اجتناب کنید

اگر قفسه فریزر مد نظر شما پلاستیکی است یا درب آن از این ماده ساخته شده، باید آن فریزر را ببندید و کنار بروید. فضای داخلی پلاستیکی با مقاومت کمتری ساخته شده است و در مدت زمان کوتاهی دچار ترک خوردگی می¬شود. لطفا فریب ارزانی¬ها و تبلیغات پر زرق و برق را نخورید. آن تخفیف استثنایی بهای تعویض زود هنگام فریزر یا تعمیر آن است!

آلومینیوم به مراتب ضعیف¬تر از فولاد ضد زنگ است و در برابر خراش نیز مقاوم نیست. وجود این فلز در ساختار فریزر، باعث می¬شود تمیز کردن آن سخت¬تر باشد و بهداشت فضای داخلی آن کمتر شود. هزینه ای که برای خرید فریزر آلومینیوم پس انداز می¬کنید، منطقی نیست. به خصوص اگر آشپزخانه یا فروشگاه شلوغی دارید! شاید هم پیش از مطالعه این مطلب، از دوام مناسب یک فریزر تمام استیل آگاه نبوده اید.

جمع بندی

محصولی که به شما معرفی شد، بر اساس استانداردهای فنی و فیلترهای نظارتی سخت گیرانه تولید و عرضه شده است. فریزر تمام استیل فروشگاهی، برای نگهداری حجم زیادی از محصولات غذایی در حالت انجماد مورد استفاده قرار می¬گیرد. تضمین کیفیت این محصول، گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. شما از میان انواع مختلف این نوع فریزر می توانید، بر اساس نیاز فروشگاه خود یک یا چند فریزر را سفارش دهید.