قیمت آب سردکن ارزان

نزدیک شدن به فصل تابستان و روزهای گرم نیاز بدن به آب خنک را بیش از پیش نشان می دهد. تحمل گرمای سوزان تابستان با نوشیدن یک لیوان آب خنک می‌ تواند قابل تحمل تر باشد. این شرایط موجب می شود که در مکان های عمومی استفاده از آب سردکن به شدت احساس شود. قیمت آب سردکن با توجه به شرایط مختلفی می تواند متفاوت باشد.

چنانچه قصد خرید آب سردکن را دارید باید نیاز خود را به طور دقیق از خرید آن بدانید. بهتر است اطلاعاتی در خصوص نوع آب سردکن، میزان ظرفیت آن، برند سازنده، نوع یخساز آن و همچنین قیمت آب سردکن کسب کنید. با توجه به قیمت آب سردکن ارزان، شما باید انتظارات متفاوت ‌تری از آن نسبت به آب سردکن های گران قیمت داشته باشید.

آب سردکن چیست

اهمیت نوشیدن آب به گونه ای است که امروزه تمام اداره ها و مکان های عمومی ملزم به استفاده از آب سردکن باشند. نوشیدن مداوم آب یکی از نیازهای روزمره بدن است. از طرفی می دانیم که با رسیدن به روزهای گرم، نوشیدن آب خنک و سالم ضروری خواهد بود. آب سردکن به عنوان یک دستگاه توانایی ارائه آب را به صورت خنک و سالم برای ما خواهد داشت. مراجعه به سازمان یا شرکتی می تواند چندین ساعت وقت ما را بگیرد. در این شرایط نوشیدن مقداری آب خنک خستگی را از تن افراد دور خواهد کرد. این شرایط موجب شده که اداره ها و سازمان ها با تهیه آب سرد کن نیازهای افراد را به جهت نوشیدن آب خنک برطرف کنند.

انواع آب سردکن

همانگونه که بیان کردیم قیمت آب سردکن با توجه به ویژگی های آن متفاوت است. قیمت آب سردکن ارزان نیز بسته به شرایط انواع آب سردکن مناسب خواهد بود. در حالت کلی آب سردکن ها در سه مدل طراحی و تولید می شوند. شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید یک مدل مناسب با شرایط محیط کنید.

آب سرد کن مخزن دار: این نوع آب سرد کن به لوله کشی آب شهری متصل است. علاوه بر آن نیاز به اتصال به لوله فاضلاب جهت تخلیه آب اضافی نیز وجود دارد. بهتر است که در نزدیکی این آب سرد کن شیر آب وجود داشته باشد. با این کار از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری خواهیم کرد.

آبسردکن بطری دار: در اداره ها و شرکت ها معمولاً یک آب سردکن با بطری آبی رنگ مشاهده می شود. این بطری در واقع کار مخزن را انجام می‌ دهد. مکان هایی که لوله کشی آب در نزدیکی آن وجود ندارد این نوع آب سردکن می ‌تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد. همچنین هنگامی که با کمبود آب مواجه باشید استفاده از این آب سرد کن گزینه مناسبی خواهد بود.

آب سرد کن مدل آنی: به مانند آب گرمکن دیواری این آب سرد کن به صورت آنی آب را خنک می کند. این آب سرد کن منبع آب نخواهد داشت. استفاده از این نوع آبسردکن از سال ۲۰۰۷ وارد چرخه بازار شد.

لزوم استفاده از آب سرد کن

آب سردکن علاوه بر تامین آب خنک مورد نیاز با داشتن فیلترهای مناسب آب را برای ما تصفیه خواهد کرد. تردد زیاد در اداره ها و شرکت ها این مهم را می ‌طلبد که آب آشامیدنی را برای افراد مهیا کنیم. همانگونه که از نام این دستگاه پیداست آب سردکن وظیفه خنک کردن آب را برای ما دارد.

امروزه برندهای مختلف موجود در بازار به ما این امکان را می ‌دهند که بهترین انتخاب را برای خرید آب سردکن داشته باشیم. قیمت آب سردکن را با توجه به ظرفیت، توان خنک سازی و برند سازنده آن تعیین می کنند. بررسی قیمت آب سردکن ارزان نشان می دهد که این آب سردکن برای اداره های کوچک و کم تردد می تواند گزینه مناسبی باشد.

خرید بهترین آبسردکن

برای انتخاب و خرید بهترین آب سردکن ابتدا ما باید خواسته خود را مشخص کنیم. نگاهی به عملکرد و ساختار آب سردکن نشان می دهد که قیمت آب سرد کن با توجه به کارایی آن تعیین می شود. آب سردکن ها با توجه به مدل های مختلفی که دارند نیاز بازار را تامین خواهند کرد. آب سردکن معمولاً به دو روش مستقیم و غیر مستقیم آب مورد نیاز خود را تامین می کنند. روش مستقیم با توجه به اتصال به لوله آب شهری و بدون واسطه مشغول به خنک کردن آب می شود. دقت داشته باشید که آب سردکن علاوه بر خنک کردن آب وظیفه تصفیه و فیلتر کردن آلودگی‌های آب را نیز خواهند داشت.

شما برای خرید آب سردکن می ‌توانید آب سردکن با مخزن را نیز انتخاب کنید. این آب سردکن ها نیاز به پر کردن مخزن آب برای خنک کردن آب قابل شرب ندارند. دقت داشته باشید که آب سردکن ها معمولا آپشن های ویژه ای نیز با خود به همراه دارند. برخی از آب سردکن های مخزن دار برای ما آب جوش نیز تهیه خواهند کرد. امروزه برخی آب سرد‌کن ها با دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال و طراحی مناسب جلوه زیبایی نیز به فضای اداره خواهند داد.

نکاتی جهت خرید آبسردکن

چنانچه شما قصد خرید آب سرد کن را دارید علاوه بر قیمت آب سردکن ارزان باید نکات دیگری را مد نظر خود قرار دهید. ابتدا محل رفت و آمد خود را مد نظر قرار دهید. توجه داشته باشید که شیر آب در نزدیکی وجود داشته باشد. گزینه دیگری که باید مد نظر قرار دهید میزان رفت و آمد افراد به مکان نصب آبسردکن است.

نکته دیگر که هنگام خرید آب سردکن باید مدنظر قرار داشته باشید که قابلیت تمیز شدن آن خواهد بود. آب سردکن ها به دلیل حساسیتی که برای افراد دارند باید به راحتی تمیز شوند. تمام تشکیلات آب سردکن ایستاده باید قابل شستشو باشند.

هنگام خرید آب سردکن دقت کنید که لوله های آن از جنس پلیمری باشند. این نوع لوله از نظر بهداشتی بهترین گزینه خواهد بود. نکته مهمی که هنگام خرید آب سردکن مد نظر قرار می ‌گیرد امکان ارائه آب جوش توسط آن خواهد بود. چنانچه شما در مکان مورد استفاده نیاز به آب جوش ندارید بهتر است از پرداخت هزینه اضافی جلوگیری کنید.

به لحاظ ظاهری نیز آب سردکن باید متناسب با محل مورد استفاده شما باشد. با توجه به خصوصیات ظاهری آب سردکن و ارتفاع و همچنین پخش نشدن آب در فضا ضروری خواهد بود. برای بررسی قیمت آبسردکن تمام استیل نیز بهتر است به یک کارشناس مربوطه مراجعه کنید. قیمت آبسردکن ارزان با توجه به اهمیت استفاده از آن می تواند نکته ای کاربردی باشد.