قیمت فریزر صنعتی کوچک

یخچال فریزر صنعتی کوچک

اولین نسل این فریزرهای صنعتی در قرن هجدهم میلادی پدید آمده است که تا امروز با پیشرفت علم به فناوری و ویژگی های خاصی دست یافته است. فریزرهای صنعتی چند قرن است که بهترین شرایط را برای محصولات غذایی فاسد شدنی فراهم کرده و برای صنف های مختلف به یک نیاز اصلی تبدیل شده است. این فریزر های صنعتی در جاهای مختلف مثل: هایپر مارکت ها، هتل ها، رستوران ها، فست فود قنادی و فروشگاه زنجیره ای می توان استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم به انواع، مزایا و قیمت فریزر صنعتی کوچک بپردازیم.

انواع و اقسام فریزرهای صنعتی کوچک

انواع یخچال فریزرهای صنعتی کوچک در صنف های مختلف کارایی لازم و خاص خود را دارد و هر کدام از این دستگاه ها برای مصارف گوناگونی مناسب هستند. این فریزرهای صنعتی در ابعاد کوچک، در مدل های متنوع و گوناگون در بازار موجود هستند و اغلب این فریزرهای صنعتی کوچک با توجه به کیفیت موتور، نوع عایق بندی و ابعاد با یک دیگر متفاوت هستد. اگر شما قصد دارید از این فریزر صنعتی کوچک استفاده کنید، ابتدا باید نوع شغل و مصرف خودتان را در نظر بگیرید و بهترین و مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید. که در ادامه به آن انواع این فریزرهای صنعتی اشاره خواهیم کرد.

فریزر صنعتی خوابیده کوچک

نوع خوابیده آن بیشتر در بستنی فروشی ها و سوپرمارکت ها استفاده می شود که به شکل شیشه ای یک درب و دو درب در بازار موجود است و طبقات هر کدام از آن سرما را به شکل یکنواخت در این فریزرهای صنعتی به گردش در می آورند.

فریزر صنعتی ایستاده کوچک

فریزر خوابیده صنعتی بیشتر برای انجماد و تازه نگه داشتن مواد غذایی پروتینی مانند: گوشت و مرغ و ماهی در هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای مناسب است.

فریزر صنعتی میز کاری

این نوع فریزر صنعتی دو کارایی دارند؛ یعنی هم به شکل میز می توان از آن استفاده کرد و هم به شکل یک فریزر بسیار مرغوب و باکیفیت بهترین کارایی را از خود نشان می دهد و برای برخی از فروشگاه های زنجیره ای، خصوصا در آشپزخانه رستوران ها و هتل ها برای سهولت کار آشپز می توان از آن ها استفاده کرد.

نوع صندوقی

همان طور که از اسمش پیداست به شکل صندوق طراحی شده است و درب آن از بالا باز می شود. این محصول به این شکل طراحی شده است که بعد از بازکردن درب آن، محتویات آن به چشم می خورند که انواع مختلفی از فریزر صندوقی کوچک در بازار به فروش می رسد.

ساخت انواع فریزرهای صنعتی

خیلی از کمپانی های ایرانی و خارجی وجود دارند که انواع این فریزرهای صنعتی را با بهره گیری از فناوری روز دنیا و سازگار با نیاز و سلیقه مشتری تولید می کنند. اصلی ترین ویژگی این کمپانی ها کیفیت بالا و قیمت مناسب است. شما باید فریزری را انتخاب کنید که مناسب کسب و کارتان باشد و با توجه به کاربرد آن را انتخاب کنید.

اجزای تشکیل دهنده فریزر صنعتی کوچک

این فریزرهای صنعتی با کیفیت از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

ترموستات

برای ثابت نگه داشتن دمای فریزرها به کار می رود در صورتی که به طور اتفاقی دمای فریزر بالا رفت با وصل شدن جریان برق کمپرسور کار می کند و داخل فریزر خنک نگه می دارد

این ترموستات از مرغوبیت مناسبی برخوردار است و آن برای دمای کم تنظیم شده است و از گاز مبردی در داخل آن استفاده شده که دمای تبخیر پایینی دارد. ترموستات این دستگاه با دمای پایین رشد باکتری های را کاهش می دهد و باعث تازه نگه داشتن مواد غذایی می شود.

کندانسور

مهم ترین بخش از این فریزر کندانسور آن است و وظیفه آن این است که بخار را به مایع تبدیل می کند. یعنی گاز فریون بعد از فشرده شدن در این کندانسور به شکل مایع مبدل می شود.

کمپرسور

کمپرسور کار فشرده سازی و گردش گاز مبرد را انجام می دهد که وقتی گاز در داخل دستگاه به حرکت در آمد.

دو بخش حرکت رفت و برگشتی و مکانیکی کمپرسور باعث تولید مکش و دمیدن هوا می شود و وظیفه خنک کردن داخل دستگاه را بر عهده دارد.

مزایای فریزر صنعتی کوچک

استفاده از این فریزهای صنعتی کوچک مزایای مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

جاگیری کم تر

اصلی ترین ویژگی آن کم جا بودن محصول است که در هر جایی قرار می گیرد و شما می توانید از کارایی این فریزر استفاده کنید. همچنین این محصول می تواند در کنار یک یخچال صنعتی بزرگ قرار بگیرد و بهترین کارایی را از خود نشان دهد.

کارایی مناسب

بسیار حائز اهمیت است که شما از فریزری استفاده کنید که مجبور نباشید به دلیل کم بودن جا این محصول حیاتی را حذف کنید. این فریزر صنعتی با اینکه کوچک است اما ظرفیت مناسبی دارد و با سرمای مناسب محیط تمام مواد غذایی شما را سالم و شاداب نگه می دارد.

موتور با دوام

همه شما می دانید که بهترین راه نگهداری از محصولات اولیه که به راحتی فاسد می شود انجماد آن هاست؛ پس باید از محصولی استفاده کنید که از موتور باکیفیتی برخوردار باشد تا بتواند برای مدت طولانی از دستگاه حمایت کند و دوام خوبی داشته باشد . موتور این فریزرهای صنعتی معمولا از کم مصرف است و در هزینه های برق مصرفی شما به خوبی صرفه جویی می کند .

جنس دستگاه

بدنه این محصول از فوم تزریق فشرده استفاده شده است تا بتواند استحکام و دوام لازم را به دست بیاورد. هم چنین کف آن از استیل ضد زنگ ساخته شده و به استحکام و مقاومت دستگاه افزوده است و با تشکیل شدن از مواد مرغوب از آسیب به محیط زیستی جلوگیری می کند

حمل آسان

برای سهولت در جا به جایی و حمل این دستگاه در قسمت پایینی آن چرخ های محکمی قرار گرفته اند که کار را برای شما بسیار ساده می کنند.

قیمت فریزر صنعتی کوچک

فریزر صنعتی کوچک برای استفاده کافی شاپ ها هتل ها رستوران و فست فود مناسب است و از لحاظ دما و اندازه متفاوت هستند. قیمت فریزر صنعتی کوچک به عواملی چون: گاز مورد استفاده نوع بدنه، ظرفیت دستگاه و کمپانی آن بستگی دارد.

سخن آخر

قیمت فریزرصنعتی کوچک تعیین کننده کیفیت آن است؛ چون به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسیاری از کمپانی ها وجود دارند که این محصول را در شکل ها و مدل های مختلف و متنوع تولید و عرضه می کنند. شما می توانید برای خرید فریزر صنعتی کوچک بهترین و معتبرترین شرکت ها و گارانتی های معتبر را انتخاب کنید تا از لحاظ کیفیت و خرید آن اطمینان داشته باشید.