قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی

امروزه انواع و اقسام یخچال ها با طرح ها و برندهای مختلف در بازار وجود دارد. یخچال های ایستاده فروشگاهی و نوشیدنی از جمله آن هاست. این محصولات برودتی در رنگ ها و مدل های خاص در مشاغل مختلف کاربرد دارند و استفاده می شوند. این یخچال ها نه تنها در هایپرمارکت ها کاربرد و موارد استفاده زیادی دارند، بلکه قصاب ها، لبنیاتی ها و کسب و کارهای زیاد دیگری نیز از آن ها استفاده می کنند. در ادامه به ویژگی های مختلف این یخچال اشاره خواهیم کرد.

درب های شیشه ای

اصلی ترین مزیت این یخچال های ایستاده درب های شیشه ای آنهاست؛ زیرا با کمک درب های شیشه ای این دستگاه می توان محصولات و فرآورده های خود را در دمای پایین و مناسب نگهداری کرد و در معرض دید خریداران و مشتری ها قرار داد.

فضای دستگاه

فضای مناسب دستگاه این امکان را فراهم می آورد که بتوان محصولات خود را به خوبی و بسیار زیبا چیدمان کرد. در واقع، این یخچال همه نیازهای خریداران را برآورده می کنند و فضای داخلی آن به صورت مطلوب و بهینه قابل استفاده است.

جنس بدنه یخچال ایستاده

بدنه داخلی و خارجی یخچال های ایستاده از ورق های استیل استنلس ساخته شده است. این ماده در بازار جهانی از بهترین نوع است و برای ساخت دستگاه از آن استفاده می کنند. از فوم پلی یورتان برای عایق بندی این محصول استفاده شده است.

توری داخلی

در این یخچال ها، توری هایی تعبیه شده که می توان محصولات را روی آن قرار داد. این توری ها متحرک و قابل جابجایی هستند و می توان آن ها را در ارتفاع های مورد نظر تنظیم کرد.

تعداد درب های یخچال ایستاده

داخل دستگاه تعداد درب ها متفاوت است و این امکان را در اختیار فرد قرار می دهد تا بتوان از همه فضای دستگاه تا جای ممکن استفاده کرد.

مشخصات ظاهری

سایز این یخچال ها استاندارد و در همه فضاها قابل استفاده است. درب آن از شیشه دوجداره و عایق حرارتی ساخته شده است و مانع از هدررفت سرمای یخچال می شود. از نوارهای ال ای دی رنگی در نمای دستگاه استفاده شده است که موجب زیبایی منحصر به فرد آن می شود و جلوه ای ویژه به آن می دهد.

ترموستات دستگاه

ترموستات دیجیتالی که در تاج دستگاه قرار دارد، تنظیم دستی دما را راحت کرده است و به آسانی می توان درجه آن را به دمای مورد نظر و دلخواه رساند. همچنین با کمک این ترموستات می توان به راحتی از دمای داخل یخچال آگاه شد.

حمل آسان

یکی دیگر از مزایای این دستگاه وجود چرخ های تعبیه شده در زیر محصول است که سبب می شود تا بتوان دستگاه را به راحتی و سادگی جابجا کرده و آن را حرکت داد.

عدم برفک

ازدیگر مزایای این یخچال ها می توان به عدم برفک در آن اشاره کرد. این امر خاطر مشتری را از هر بابت راحت می کند. چون گاز آرگونی که در بین شیشه ها در جریان است و سبب حفظ برودت در یخچال و عدم ایجاد برفک می شود.

نمایشگر یا روشنایی دستگاه

نوارهای روشنایی در داخل یخچال علاوه بر چشم اندازی زیبا سبب نورپردازی فوق العاده در آن می شود. با کمک سوئیچ موجود در بالای یخچال می توان در صورت نیاز به روشنایی بیشتر، میزان آن یخچال را دو برابر کرد. همچنین از قسمت تاچ یخچال و دیواره ها می توان برای تبلیغات استفاده کرد و برای توسعه کسب و کار روی آن برچسب های تبلیغاتی را چسباند.

ایمنی

کلید و قفل بالای یخچال سبب اطمینان خاطر از عدم باز شدن درب یخچال شده و مانع از دسترسی کودکان و اطفال به داخل یخچال می شود.

قیمت یخچال ایستاده

یخچال ویترینی ایستاده فروشگاهی و یخچال ایستاده نوشیدنی شامل گارانتی و خدمات پس از فروش است و با توجه به طرح و سایز آن از قیمت های متفاوتی برخوردار است. همانطور که گفته شد، یخچال ایستاده انواع زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به یخچال ایستاده فروشگاهی و یخچال ایستاده نوشیدنی اشاره کرد. قیمت یخچال ایستاده با توجه به موارد مختلفی متغیر است.

قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال های ایستاده از محصولات صنعتی و بسیار متنوع هستند. ویترین تعبیه شده در آن سبب زیبایی نمای ظاهری آن شده و اجناس مختلف را به گونه ای زیبا و شکیل در معرض دید قرار می دهد.. کیفیت این یخچال ها بسیار بالاست و از انواع آن می توان موارد زیر را نام برد:

 یخچال سوپرمارکت

 یخچال ویترین دار

 یخچال بدون درب

 یخچال سوپری

 یخچال ایستاده لبنیاتی

 یخچال قصابی

 یخچال قنادی

عوامل موثر بر قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال های ایستاده فروشگاهی انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز و نوع کاربری، انتخاب آن ها متفاوت است. قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی به عوامل متعددی وابسته است که در اینجا چند مورد از آن ها بیان می شود:

 ابعاد و اندازه

 تعداد درب ها

 نوع درب

 بازدهی و کارکرد آن

 موتور دستگاه

یخچال ایستاده نوشیدنی

یخچال ایستاده نوشیدنی یکی از انواع یخچال های ایستاده و از محصولات پرمصرف برودتی در سوپرمارکت، فروشگاه و دیگر امکان تجاری و خوراکی است. این یخچال ها با اندازه مناسب خود توانسته اند به عنوان محصولی عالی برای حفظ و نگهداری نوشیدنی های مختلف مثل: پاکت های آب میوه، قوطی یا بطری آب میوه، نوشیدنی و ... توجه فروشندگان را به خود جلب کند. با کمک این دستگاه می توان محصولات لبنی، دوغ، نوشابه، آب معدنی و دیگر نوشیدنی ها را نگهداری کرد.

عوامل مهم در قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی کدامند؟

عوامل مختلفی در قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی نقش دارند که ابعاد آن از جمله این عوامل هستند. قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی با توجه به ارتفاع آن متفاوت است. به عنوان مثال، طول برخی از دستگاه ها 185 سانتی متر و عرض آن 60 است. در عوض برخی دیگر از یخچال های ایستاده نوشیدنی طولی معادل 185 و عرض آن ها 65 سانتی متر دارند.

جمع بندی

یخچال های ایستاده انواع و اقسام و کاربرد مختلفی دارند. از این رو قیمت یخچال ایستاده نیز ثابت نیست و متفاوت و متغیر است. همچنین درب این محصولات از جمله مواردی است که بر روی قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی و یخچال فروشگاهی تأثیرگذار است. برخی از این یخچال های ایستاده نوشیدنی و فروشگاهی 3 درب، برخی دیگر 2 درب و برخی نیز تک درب هستند که با توجه به تعداد درب های تعبیه شده قیمت یخچال های ایستاده نیز ممکن است متفاوت باشد.