یخچال صنعتی ایستاده کبابی دو درب

یخچال ایستاده کبابی به عنوان یکی از تجهیزات کاربردی در آشپزخانه های صنعتی و فست فودها و کبابی ها مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه شما مشغول به فعالیت در حوزه آشپزخانه صنعتی، کبابی و فست فود هستید نیاز به یخچال ایستاده کبابی خواهید داشت.

یخچال ایستاده دو طرف نما کباب جهت نگهداری از انواع سیخ های کوبیده و جوجه و سایر مواد غذایی کاربرد دارد. در واقع برای راه اندازی مغازه های کبابی، رستورانها و اغذیه فروشی ها استفاده از یخچال ایستاده دو طرف نما کباب امری ضروری خواهد بود. این یخچال ها با کاربردهای فراوان و با طرح های مختلف دوام بسیار بالایی دارند.

یخچال کبابی دو درب به گونه ای طراحی شده اند که نیاز ما را جهت نگهداری از مواد غذایی برطرف خواهند کرد. این یخچال ها به خوبی و برای مدت طولانی از مواد غذایی فاسد شدنی نگهداری خواهند کرد.

مشخصات یخچال ایستاده کبابی

یخچال ایستاده دو طرف نما کباب در اندازه ها و طرح های مختلف طراحی و به بازار عرضه می شود. این یخچال ها معمولا دارای چند درب شیشه ای و درب های کشویی هستند. بهترین نوع این یخچال ها، یخچال ایستاده کبابی استیل از جنس ضد خش و براق است. معمولاً در ساخت این یخچال از موتور آلمانی سکاپ استفاده می شود. در فناوری مورد استفاده در ساخت این یخچال ها از ترموستات و ترمومتر دیجیتالی استفاده می شود. یخچال ایستاده دو طرف نما کباب در اندازه های مختلف و تا حدود ۲ متر در دسترس کاربران قرار دارند.

از ویژگی های دیگر این نوع یخچال می توان به استفاده از شیشه های دوجداره در ساخت آن ها اشاره کرد. این شیشه ها زاویه دید بسیار مناسبی را برای افراد ایجاد می کنند. بهره‌مندی از ریل های مخصوص کباب دسترسی به محصولات را به خوبی برای ما فراهم خواهد کرد.

بخش های داخلی یخچال ایستاده کبابی از جنس های مختلفی تهیه می شوند. بهترین نوع از جنس های مورد استفاده می تواند ورق استیل استنلس باشد. برای استفاده این یخچال ها در آب و هوای گرم یک کمپرسور تعبیه شده است.

به منظور کاربری و جابجایی آسان این نوع یخچال ویژگی هایی به آن ها افزوده شده است. در ساخت یخچال های ایستاده کبابی معمولاً از شاسی های فلزی و ۴ چرخ به جهت جابجایی آسان استفاده می شود. همچنین اکثر این یخچال ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع خواهند بود. بهره مندی از سیستم دیفراست موجب می شود که یخچال از برفک زدگی به خوبی جلوگیری کند.

مزایای استفاده از یخچال ایستاده کبابی

اکثر افراد نسبت به وسایل مورد استفاده در کبابی ها و اغذیه فروشی ها دارای حساسیت خاصی هستند. یخچال ایستاده دو طرف نما کباب از جمله وسایلی است که می ‌تواند به آشپزخانه صنعتی ما نمای زیبایی دهد.

علاوه بر این برای نگهداری از محصولات خود استفاده از یخچال مناسب امری ضروری خواهد بود. این یخچال ها می توانند به خوبی تمام گوشت ها و سالادهای ما را برای مدت طولانی نگهداری کنند.

طراحی جدید و زیبای این یخچال ها می تواند علاوه بر نگهداری از گوشت ها، سالادها و نوشیدنی های ما ظاهری زیبا به فضای مغازه دهد.

قیمت یخچال ایستاده کبابی

یخچال های ایستاده کبابی در ظرفیت ها و اندازه‌ های مختلفی برای افراد در دسترس قرار دارند. شما برای خرید این یخچال ها باید گزینه های متعددی را بررسی کنید. قیمت یخچال ایستاده کبابی معمولاً با توجه به ویژگی های ارائه شده توسط آن متفاوت خواهد بود.

در ساخت این یخچال ها معمولاً از عایق بدنه فوم، موتورهای پر قدرت و شیشه هایی با جنس های مختلف استفاده می شود. همچنین نوع موتور مورد استفاده و برند سازنده آن می تواند در قیمت این نوع یخچال تاثیر گذار باشد.

انواع یخچال های کبابی

یخچال های کبابی در انواع مختلفی برای مغازه های شما طراحی و تولید می شوند. شما برای راه اندازی یک مغازه کبابی نیاز به یخچال متناسب با کار خود خواهید داشت. یخچال های کبابی معمولاً دمای انجماد زیادی ندارند. برای استفاده در مغازه کبابی و آشپزخانه های صنعتی به جهت نگهداری از مواد فاسد شدنی نیاز به یخچال با دمای بالای صفر خواهیم داشت.

امروزه یخچال های فروشگاهی در انواع مختلف و اندازه های گوناگون برای شما وجود دارند. شما نیاز به یخچال مناسب جهت نگهداری از سیخ های کباب و نوشیدنی ها و همچنین سالاد خواهید داشت.

علاوه بر این شما باید متناسب با فضای مورد استفاده خود اقدام به خرید یخچال کنید. یخچال ها معمولاً با درب های شیشه ای و از جنس استیل مناسب برای مغازه های کبابی هستند.

خرید یخچال ایستاده دو طرف نما کباب مناسب

برای اینکه یک خرید مناسب انجام دهید شما باید گزینه های زیر را مد نظر قرار دهید.

ابتدا دقت کنید که یخچال خریداری شده توسط شما مناسب به جهت استفاده در کبابی و جگرکی و رستوران باشد. یخچال خریداری شده توسط شما باید با شیشه های دوجداره بتواند زاویه دید مناسبی برای شما فراهم کند.

استفاده از ترموستات و ترمومتر دیجیتالی مناسب نیز در بالا بردن کیفیت کار یخچال تاثیر گذار خواهد. بود چنانچه شما در یک منطقه گرمسیر مشغول به فعالیت هستید باید یخچال خریداری شده توسط شما کمپرسور ویژه‌ای داشته باشد.

دقت کنید که یخچال خریداری شده توسط شما از مکانی برای نصب تابلو تبلیغاتی فروشگاه و مغازه شما برخوردار باشد. یخچال ها معمولاً از عایق هایی به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده می ‌کنند. بهترین نوع عایق، عایق پلی اورتان است. این نوع عایق علاوه بر نگهداری سرما در محفظه موجب جلوگیری از هدر رفت انرژی خواهد شد. به هنگام خرید یخچال به جنس ورق استفاده شده در ساخت آن توجه کنید. و ورق استنلس می ‌تواند علاوه بر زیبایی دارای طول عمر بالاتری نیز باشد.

بهره مندی از طبقات مناسب و همچنین عرض مناسب جهت نگهداری از سیخ های بلند شما، دارا بودن انبار مناسب و همچنین ظاهر زیبا با رنگ جالب نیز از گزینه هایی است که شما باید مد نظر قرار دهید. در واقع یخچال ایستاده دو طرف نما کباب مهم ‌ترین وسیله برای راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی و کبابی خواهد بود.