یخچال قنادی

قصد دارید یک یخچال قنادی خریداری کنید؟ در این مقاله روی صحبت ما با متقاضیان این کالای صنعتی مهم، یعنی صنف قنادان است. کسانی که به این شغل جذاب و پر درآمد علاقه مند شده¬اند و در فکر افتتاح یک قنادی هستند. از همین حالا خود را عضوی از این خانواده بزرگ بدانید.

شما در شادی و غم مشتریانتان شریک هستید. این شما هستید که کیک¬های خوشمزه و زیبا را راهی جشن و مهمانی می¬کنید. انواع کیک، دسر و شیرینی¬های وسوسه بر انگیز را آماده می¬کنید، تزئین می¬کنید و با یک دنیا عشق به مشتریانتان عرضه می¬کنید. برای شروع این شغل هیجان انگیز آماده هستید؟ از قیمت یخچال قنادی اطلاعی دارید؟ موقعیت مکانی مناسبی را برای افتتاح قنادی در نظر دارید؟

حدس می¬زنم از همین حالا به فکر خرید بهترین مواد اولیه هستید. تمام مهارت خود را برای زیبایی و تنوع هرچه بیشتر این خوردنی¬های لذیذ به کار می¬گیرید. اما مهم ترین عضو مجموعه شما چیست؟ قرار است کسب و کار خود را چطور تبلیغ کنید؟ تجهیزات بروز کارگاه اهمیت بیشتری دارد یا ویترین کار شما؟ علاوه بر استخدام پرسنل خوش برخورد برای جذب بهتر مشتری، چه چیزی حایز اهمیت است؟

یخچال قنادی زیبا، استاندارد و جادار

خودتان را جای مشتریان بگذارید. مسلما پیش از افتتاح قنادی شما، کیک و شیرینی را از جای دیگری تهیه می¬کردند. این یعنی بازار کار شما کاملا رقابتی خواهد بود. قصد نداریم شما را نا امید کنیم. می¬خواهیم برای راهنمایی و حمایت از شما، نکاتی منطقی و واقع بینانه را مطرح کنیم. در شروع کار ویترین قنادی و نمای خارجی آن نقش موثری را در جذب مشتری ایفا می¬کند. حتما در این باره سوالاتی دارید.

• برای طراحی داخلی چقدر هزینه کنیم؟

• قیمت سرد خانه قنادی چقدر است؟

• کدام نوع را انتخاب کنم؟

• باید چه فاکتورهایی را در نظر بگیرم؟

• زیبایی یخچال¬هایی قنادی در جذب مشتری موثر است؟

• یخچال صنعتی من چه استاندارهایی را باید داشته باشد؟

• یخچال قنادی خوب چه ویژگی¬هایی دارد؟

• جادار بودن آن تا چه میزان کاربردی خواهد بود؟

سعی می¬کنیم پاسخ هر یک از این سوالات را به طور خلاصه بیان کنیم. قرار است اطلاعات مفید را مانند یک سرنخ در اختیار شما قرار دهیم. طراحی داخلی قنادی مهم است. این موضع انکار ناپذیر است. می¬خواهید تا چه میزان هزینه کنید؟ پاسخ این سوال در اختیار خود شما خواهد بود.

چه میزان فضا در اختیار دارید؟ سقف هزینه¬های شما چقدر است؟ مطمئن باشید با مشورت یک طراح داخلی، با کمترین هزینه باشکوه ترین قنادی را افتتاح خواهید کرد. می¬پرسید قیمت سردخانه قنادی چقدر است؟ باید ببینید بودجه شما چه قدر است و دقیقا به چه چیزی احتیاج دارید. قیمت¬ها بر اساس ابعاد، متریال به کار رفته، شرکت تولید کننده و امکانات هوشمند دستگاه متغیر خواهد بود.

بهتر است یک تقلب مهم را به شما برسانیم تا در هزینه¬ها صرفه جویی کنید و در عین حال، فضایی مناسب و زیبا را ایجاد کرده باشید. وقتی وارد یک قنادی می¬شوید به چیزی توجه می¬کنید؟ کاغذ دیواری و لوسترها؟ پیشخوان و ورودی مجلل؟ خیر! چشم شما به دنبال ویترین باشکوه کیک و شیرینی¬های تازه، یعنی یخچال قنادی می¬گردد.

هوشمندانه عمل کنید!

قرار نیست یک سالن خالی و سفید را با قرار دادن یخچال، به یک قنادی تبدیل کنید. تاکید ما بر اهمیت زیبایی و تاثیر این کالای مهم، در جذب مشتری و افزایش میزان فروش است. این یعنی موفقیت و دوام یک کسب و کار نوپا! روی خرید یک یخچال صنعتی استاندارد و زیبا سرمایه گذاری کنید. بخش عمده بودجه خود را برای خرید این محصول اختصاص دهید. توجه مشتریان به این نقطه از فروشگاه خواهد بود.

چه مواردی جزو استانداردهای لازم برای خرید این محصول هستند؟ باز هم بسته به شرایط شما، پاسخ این سوال متغیر است. به عنوان مثال ابعاد، ظرفیت و حداکثر میزان سرمایش یخچال و مصرف انرژی آن، بستگی به شرایط شما دارد. موقعیت شما در جنوب کشور واقع شده است؟ پس برای شما تابستان و زمستان مطرح نیست. باید یک یخچال قنادی پر قدرت خریداری کنید.

هر چه جادارتر بهتر

تا چه حد با این جمله موافق هستید؟ با کمی تفکر این پاسخ را خواهید داد. نمی¬دانم! من اطلاعی ندارم که از چه تعداد مشتری استقبال خواهم کرد یا روزانه چه تعداد سفارش را تحویل خواهم داد. شاید بهتر باشد یخچال کوچکی بگیرم و مجددا آن را با محصول جادارتری تعویض کنم. آیا از افزایش هر روزه قیمت تحهیزات صنعتی بی¬خبر هستید؟ کالای دست دوم و افت قیمت! باید مبلغی را که ضرر می¬کنید یادآور شوم؟!

قنادی شما در مرکز شهر واقع شده است؟ فضای بزرگی در اختیار دارید؟ از مواد اولیه مرغوب استفاده خواهید کرد و از قنادان ماهر کمک می¬گیرید؟ بسیار خب، این جمله برای شما کارآمد است. هرچه جادارتر بهتر! باید پاسخگوی تعداد بیشماری از مشتریان باشید. آن همه کیک و شیرینی و دسرهای خوشمزه، نیاز به ویترینی زیبا و جادار، در عین حال خنک و مجهز خواهند داشت. یعنی یک یخچال قنادی!

اگر فضای کوچکی در اختیار دارید یا صرفا دسرهای بیرون¬بر را عرضه می¬کنید، از یخچال¬های کوچک با کارایی بالا استفاده کنید. قرار نیست هزینه¬ خرید یخچال بزرگ را به خود تحمیل کنید. واقع بین و در عین حال امیدوار باشید. مسلما در آینده نه چندان دور و نقل مکان به محیطی بزرگ¬تر، کسب و کار خود را گسترش خواهید داد.

کاهش یا افزایش قیمت سردخانه قنادی به چه عواملی بستگی دارد؟

• جنس بدنه

• نوع کمپرسور

• ابعاد و ظرفیت

• نوع موتور یخچال

• نوع سیستم عایق حرارتی

• نمای ظاهری و طراحی آن

• نوع طبقات و شرایط قرار گیری

• نوع شیشه دودی یا بی رنگ بودن آن

• نوع چراغ¬های تعبیه شده و نوپردازی داخلی

• در خواست ایجاد برش cncو درج عنوان مورد نظر شما

جمع بندی

یخچال شوکیک قنادی از تجهیزات ضروری کار شما قنادان خواهد بود و در عین حال، دکور کسب و کارتان است. پیشنهاد ما به شما برای صرفه جویی در هزینه¬ها و خرید این محصول با قیمت مناسب، انتخاب نوع ایرانی این کالا است. می¬توانید از بابت کیفیت این یخچال اطمینان خاطر داشته باشد.

اساس کار ما برای تولید این کالای صنعتی، رعایت استانداردهای کیفی و در نظر گرفتن نیاز مشتریان است. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، تضمین کننده اصالت کالا خواهد بود.