یخچال و فریزر روباز ایستاده

این یخچال¬های صنعتی به یخچال¬های فروشگاهی معروف هستند. معمولا ابعاد بزرگی دارند و آن¬ها را در بخش انتهایی فروشگاه مشاهده خواهید کرد. یخچال و فریزر روباز ایستاده برای محصولاتی استفاده می¬شود که نیاز دارند خنک بمانند، اما کاملا بسته بندی شده و محفوظ هستند. این محصولات غذایی معمولا ابعاد کوچکی دارند و تعداد بی¬شماری از آن¬ها در یک طبقه چیده می¬شوند.

قطعا در فکر خرید یکی از این یخچال¬ها برای فروشگاه تازه تاسیس خود هستند. شاید هم قصد گسترش هایپرمارکت خود را دارید. برای دانستن نکات بیشتر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. سعی کرده¬ایم پاسخ سوالات احتمالی شما را در قالب این مقاله کوتاه عنوان کنیم.

کاربرد یخچال و فریزر روباز ایستاده

اگر بخواهیم تک تک محصولات را نام ببریم، محدودیتی وجود ندارد و شما را خسته خواهیم کرد. اجازه دهید با عنوان چند مثال کاربرد این یخچال صنعتی را توضیح دهیم. نوشیدنی¬های خنک، سس¬های مخصوص سالاد، گوشت و سایر محصولات پروتئینی بسته بندی شده و مواردی از این قبیل در محفظه این یخچال¬ها نگهداری می¬شود.

وجه اشتراک این محصولات چیست؟ بسته بندی محفوظ آن¬ها و نیازشان به دمای سرد نسبی برای تازه و خنک ماندن! این یخچال همانطور که از نامش مشخص است، روباز است. علت طراحی این یخچال به این شکل چیست؟ در ادامه عنوان خواهیم کرد.

طراحی یخچال و فریزر روباز ایستاده

این محصول با طراحی منحصر به فردی که دارد، به یکی از پرفروش ترین یخچال¬های صنعتی تبدیل شده است. از این جهت که بیشتر محصولات چیده شده در این یخچال ابعاد کوچکی دارد، ممکن است زمان بسیاری را صرف چیدمان آن کنید. مشتریان محصولات را جابجا می¬کنند و نظم دهی آن باید در طول روز بارها و بارها تکرار شود.

تصور کنید قرار بود این محصولات در یک یخچال ویترینی نگهداری شود. شاید روزی صد مرتبه درب یخچال باز و بسته می¬شد. آیا سرمایی در یخچال شما باقی می¬ماند؟ مسلما خیر. چیدمان و نظم دهی نیز برای شما دشوار می¬شد. این یخچال مانند سایر قفسه¬های فروشگاه است. با این تفاوت که به زیبایی نورپردازی شده و محصولات چیده شده را خنک نگه می¬دارد. اما چگونه؟!

طرز کار یخچال و فریزر روباز ایستاده

سرما از بالا به پایین در گردش است. مثل یک کولر گازی که می¬تواند متمرکز و جهت دار فضا را خنک کند، این یخچال هم همین کار را انجام می¬دهد. برای انتشار سرما مسیری مشخص دارد. نتیجه این چرخه خنک ماندن محصولات چیده شده در قفسه¬ها خواهد بود.

یخچال و فریزر روباز ایستاده به طور مداوم کار می کند؟

وقتی که به این یخچال¬ها نزدیک می¬شوید سرما را احساس خواهید کرد. شاید میزانی از سرما را اتلاف شده تصور کنید. مطمئن باشید این طور نیست. هوای خنک از بالا به پایین هدایت می¬شود. مکش یخچال برای هدایت این جریان، از اتلاف بیش از حد سرما جلوگیری خواهد کرد. به این یخچال¬ها، یخچال پرده¬¬ی هوای خنک نیز گفته می¬شود.

در پاسخ به این سوال که یخچال مداوم کار می¬کند یا خیر، باید گفت که تنظیم دمای آن و فرمان خنک سازی مجدد بر عهده شما خواهد بود. به این جهت که تایم کاری فروشگاه¬ها طولانی مدت است و به طور میانگین بین 10 الی 15 ساعت فعالیت دارند.

بهتر است این محصول را از یک تولید کننده معتبر خریداری کنید تا کیفیت و ماندگاری مورد نیاز را داشته باشد. در برخی از محصولات تولید شده سیستم سوئیجینگ کمپرسور یخچال، از گرمای بیش از حد و فرسودگی آن جلوگیری خواهد کرد.

چقدر طول می کشد تا یخچال و فریزر روباز ایستاده کاملا خنک شود؟

یک دقیقه پس از روشن کردن یخچال و شروع تبادل جریان هوای خنک از طریق منافذ پایین یخچال و زیر قفسه¬ها، یخچال خنک خواهد شد. اغلب یخچال¬های روباز دارای یک کاور محافظ هستند که در ساعات تعطیلی فروشگاه می¬توانید برای تثبیت هوای خنک از آن استفاده کنید. برخی از انواع ایستاده این یخچال¬ها درب¬ دار هستند که جزو نمونه¬های قدیمی¬تر محسوب می¬شوند.

تا اینجای مطلب، متوجه شدید که از این یخچال باید چه انتظاراتی باید داشته باشید. این یخچال ویترین¬ کار شما خواهد بود. بخش عمده¬ای از محصولات غذایی که فاسد می شوند را در آن نگهداری خواهید کرد. برای جلوگیری از ضررهای مالی احتمالی، یخچال و فریزر روباز ایستاده را از یک تولید کننده معتبر خریداری کنید.

اما به چه برندی باید اعتماد کرد؟

پیشنهاد ما به شما قضاوت و تصمیم گیری آگاهانه است. باید در نظر داشته باشید که خرید این محصول، بخش مهمی از سرمایه شما را به خود اختصاص خواهد داد. نمی¬توانید کیفیت را فدا کنید و دنبال خرید محصولات نا آشنا و درجه پایین بروید. از طرفی قیمت یخچال¬های صنعتی خارجی سنگین است و اغلب ما ایرانی¬ها پیش از هر تحقیق و جستجویی به دنبال برندهای خارجی می¬رویم.

اگر بتوانید محصولی استاندارد، باکیفیت و زیبا را از میان برندهای ایرانی پیدا کنید، در هزینه¬های خود صرفه جویی خواهید کرد. از طرفی از تولیدکننده و کارگر ایرانی حمایت کرده اید. یخچال و فریزر روباز ایستاده استاندارد، می¬تواند سلامت محصولات غذایی را تضمین کند. جلوه بهتری به فروشگاه شما ببخشد و نظم و زیبایی را در کنار یکدیگر ارائه کند.

نصب و راه اندازی

این کار در زمان تحویل سفارش، به عهده پرسنل شرکت تولید کننده خواهد بود. طرزکار یخچال و کلیه اطلاعات مربوط به تنظیم و نگهداری را برای شما توضیح خواهند داد. محصولی که در اختیار دارید کاملا ضمانت خواهد شد. برای تعمیر احتمالی در دراز مدت و نگهداری آن از گارانتی معتبر شرکت استفاده خواهید کرد.

جمع بندی

یخچال و فریزر روباز ایستاده قلب فروشگاه و هایپر شما خواهد بود. بیشتر سود مالی شما از محصولات چیده شده در قفسه¬های این یخچال است و باید در شرایط مطبوع و مناسب نگهداری شود. از طرفی با نظم دهی و نورپردازی آن در قفسه¬های فروشگاه، توجه مشتریان را جلب خواهید کرد. از این یخچال در داروخانه¬ها و مراکز آزمایشگاهی نیز استفاده می¬شود.

این کالای صنعتی را در ابعاد و اندازه¬های مختلف تولید کرده ایم، تا پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم. با توجه به فضایی که در اختیار دارید، یخچال و فریزر روباز ایستاده را با ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید.