قصه سرمای در گردش

شاید به چشم نیاد ولی اکثر کسبه بهش احتیاج دارن. یه جورایی بخش بزرگی از سرمایه رو اشغال میکنه و در هر پلتفرم آنلاینی نمیشه خریدش، میگن مشاوره تخصصی میخواد. باید برای تأمینش فکری کرد، آخه هر جایی به یه قیمتی میفروشدش.
یخچالهای صنعتی محصولاتی هستند که به راحتی در پلتفرمهای آنلاین موجود پیدا نمیشن. نیاز به پلتفرمی هست که مشاوره بده برای خریدش و با توجه به اینکه ارزش بالایی دارند و محصولات فسادپذیر در اونها نگهداری میشه لازمه که خدمات پس از فروش خوبی از فروشنده بگیریم.
اینه که ما اینجائیم.
مستر سرما به پشتوانه ۵۰ سال تجربه پدرانش، پلتفرمی را ایجاد کرده است که از مرحله سفارش خرید تا همیشه همراه خریدار باشد. خریدار از اینکه چه محصولی مناسب کسب وکارش است تا تجهیز کامل فروشگاه و یا فروشگاه زنجیره ای خود میتواند از مسترسرما مشاوره رایگان بگیرد. بعد از انتخاب به کمک مسترسرما وام کسب و کار اخذ میکند و بعد از آن تا شش ماه خدمات پس از فروش رایگان بر روی یخچال های صنعتی و با هر برندی که از مستر سرما خرید کند، دارد. علاوه بر این تا همیشه با خیال راحت از خدمات تعمیرات مسترسرما در هرکجای ایران بهره میگیرد.

ماموریت: ایستاده ایم برای رشد

شعار مسترسرما «سرمایه در گردش» است. همانطور که سرما در یخچال در گردش است، ایستاده ایم تا با کمک به مشاغل سرمایه آنها را به گردش بیندازیم بطوریکه منابع مالی لازم برای خرید دستگاههای مورد نیازشان از گردش فعالیتشان به دست آید.